Mogłabym Cię czarować mówiąc, że ten kurs makijażu jest taki super i genialny. Przekonywać Cię kolejnymi akapitami tekstu, że to najlepsza inwestycja w Twoim życiu.

Ale nie chcę.

Chcę być z Tobą szczera. 

Ten kurs jest tyle wart.

Powiesz mi, że na rynku masz kursy i lekcje makijażu prowadzone stacjonarnie, które trwają po 3 godziny i kosztują ok. 500zł. Są takie kursy, nie zaprzeczam. Ale obejmują swoim programem jeden typ makijażu, a wiedza, którą otrzymujesz, jest w formie ustnej. Podczas warsztatów stacjonarnych nikt nie będzie czekał, aż zrobisz notatki. Nie możesz pozwolić na to, by modelka, na której ćwiczysz, czekała na utrwalenie korektora, który zastygnie i powchodzi jej w zmarszczki w czasie, gdy Ty będziesz zapisywać zdobytą wiedzę.

Tutaj oprócz nauki trzech typów makijażu masz jeszcze analizę kolorystyczną i wiele innych elementów – zerknij na program oferowanego przeze mnie kursu i sama porównaj to do programów innych dostępnych szkoleń stacjonarnych. Dodatkowo, abyś nigdy nie straciła tej wiedzy, dostajesz ode mnie wszystko w formie elektronicznej.

Wiem, że warsztaty mocno uderzą Cię po kieszeni, ale potraktuj je jako inwestycję w siebie i swój wygląd. Ubrania, których nie nosisz zalegają Ci w szafie tak długo, aż się ich pozbędziesz. Kosmetyki w końcu się przeterminują. Najnowsze szpilki za kilka lat będą tak zniszczone, że wylądują w koszu.

Wiedza zdobyta na warsztatach nigdy nie przepadnie i będziesz z niej korzystać codziennie, do końca życia. Pomyśl w ten sposób 😉